Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

MRC is the voice of Minnesota's rural communities.

 MRC Leadership

Officers


Chair

Luke Johnson

Vice Chair

Jerry Rapp

Secretary/Treasurer

 Sharon Bring

• Aitkin County, Laurie Westerlund, Delegate

• Aitkin County, Travis Leiviska, Alternate

• Becker County, Barry Nelson, Delegate

• Becker County, All Other Members, Alternate

• Big Stone County, Wade Athey, Delegate

• Big Stone County, All Other Members, Alternate

• Clay County, Frank Gross, Delegate

• Clay County, Jenny Mongeau, Alternate

• Cottonwood County, Larry Anderson, Delegate

• Cottonwood County, Kevin Stevens, Alternate

• Douglas County, Jerry Rapp, Delegate

• Douglas County, All Other Members, Alternate

• Grant County, Troy Johnson, Delegate

• Grant County, Doyle Sperr, Alternate

• Hubbard County, Ted Van Kempen, Delegate

• Hubbard County, All Other Members, Alternate

• Kittson County, Leon Olson, Delegate

• Kittson County, All Other Members Gillie, Alternate

• Koochiching County, Wayne Skoe, Delegate

• Koochiching County, All Other Members, Alternate

• Lake of the Woods County, Cody Hasbargen, Delegate

• Lake of the Woods County, All Other Members, Alternate

• Lincoln County, Dean Nielsen, Delegate

• Lincoln County, All Other Member , Alternate

• Mahnomen County, David Geray, Delegate

• Mahnomen County, All Other Members, Alternate

• Marshall County, Sharon Bring, Delegate

• Marshall County, Gary Kiesow, Alternate

• McLeod County, Doug Krueger, Delegate

• McLeod County, All Other Members, Alternate

• Meeker County, Steve Schmitt, Delegate

• Meeker County, Julie Bredeson, Alternate

• Mower County, Dan Sparks, Delegate

• Mower County, All Other Members, Alternate

• Nobles County, Gene Metz, Delegate

• Nobles County, All Other Members, Alternate

• Norman County, Steve Bommersbach, Delegate

• Norman County, All Other Members, Alternate

• Pennington County, Neil Peterson, Delegate

• Pennington County, Bruce Lawrence, Alternate

• Pipestone County, Luke Johnson, Delegate

• Pipestone County, Christopher Hollingsworth, Alternate

• Pipestone County, Dallas Roskamp, Alternate

• Pipestone County, Daniel Wildermuth, Alternate

• Pipestone County, Doug Nagel, Alternate

• Polk County, Jerry Jacobson, Delegate

• Polk County, All Other Members, Alternate

• Pope County, Paul Gerde, Delegate

• Pope County, Larry Lindor, Alternate

• Red Lake County, Chuck Flage, Delegate

• Red Lake County, Anthony Gerardy, Alternate

• Redwood County, Jim Salfer, Delegate

• Redwood County, Bob Van Hee, Alternate

• Roseau County, Russell Walker, Delegate

• Roseau County, All Other Members, Alternate

• Stevens County, Bob Kopitzke, Delegate

• Stevens County, All Other Members, Alternate

• Todd County, Tim Denny, Delegate

• Todd County, Lew Noska, Alternate

• Traverse County, Chad Metz, Delegate

• Traverse County, Kayla Schmidt, Alternate

• Wadena County, Bill Stearns, Delegate

• Wadena County, All Other Members, Alternate

• Watonwan County, Jim Branstad, Delegate

• Watonwan County, Bill Miller, Alternate

• Wilkin County, Dennis Larson, Delegate

• Wilkin County, All Other Members, Alternate

• Wright County, Mike Kaczmarek, Delegate

• Wright County, All Other Members, Alternate